komercijalna

atlantis

nikob

sparkase

sponzori uni

sponzori ewn

 

ПРИЈАВА

 

prijava-1

Пријавата за учество на Струмичкиот карневал може да ја симнете овде.

Пријавата може да ја пополните и пратите на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.  или,

лично да ја поднесете во Завод и Музеј Струмица. Пријавите може да ги поднесете најкасно

до 04.03.2016 година.

stopanska

grafoservis

sirius

kanal 77

akzentmedia

fleks kredit