komercijalna

atlantis

nikob

sparkase

sponzori uni

sponzori ewn

 

Пријава за учество

PRIJAVA KARNEVAL

Пријавата за учество на Струмичкиот карневал 2023 може да ја симнете овде.

 

Пополнетата пријава може да се прати на е-маил:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

најкасно до 10.02.2023 година.   Информации на тел. 075/479 033

stopanska

grafoservis

sirius

kanal 77

akzentmedia

fleks kredit