komercijalna bb

evn

atlantis

nikob

sparkasse

ministerstvo za kultura 

Пријава за учество

prijava

Пријавата за учество на Струмичкиот карневал може да ја симнете овде.

Пополнетата пријава може да се прати на е-маил:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Информации на тел. 075/479 033

stopanska

grafoservis

ok

sirius

 kanal 77